Ayşe Yılmaz
Doğum Öncesi Fotoğraf
Dünya’ya getireceğiniz bebeğinizin daha ilk günden, hatıralarının ölümsüz olmasını kim istemez ki?
9 ay sürecek bu keyifli yolculuğu, eğlenceli ve unutulmaz fotoğraf kareleri ile süslüyoruz.
Doğum Fotoğrafı
Ve aylardır beklediğiniz o mucizevi an geldi. Kanınızdan, canınızdan olan bebeğiniz gözlerini dünyaya açacak, o tatlı sesiyle ilk kez ağlayacak, ilk kez sizin elinizi tutacak, annesinin sütünü ilk kez içecek…
Doğum Sonrası Fotoğraf
Doğum sonrası fotoğraf çekimlerimiz ile bebeğinizin yeni dünyasını, size ilk günden bağlılığını, uyurken o melek halini, babasına ve çevresindeki insanlara verdiği ilk tepkilerini ölümsüzleştiriyoruz.
Özel Gün & Organizasyon
Bebeğinizin ilk doğum günü ve diğer yeni yaşlarını özel fotoğraf karelerimiz ve özel parti organizasyonlarımız ile ölümsüzleştiriyoruz. Doğum günü için özel fotoğraflarımıza göz atın.

Doğum Fotoğrafçısı Ayşe Yılmaz:


Bebekler ile kurduğum pozitif iletişim ve onların masum, eğlenceli, eşsiz hallerini fotoğraflar ile renklendirmek, güzel hatıraları ölümsüzleştirmek benim için keyif verici bir hobi. Sağlık sektöründe çalışmam, hastane, doktor ve kişiler ile ilgili olan iletişim ve problemlerin giderilmesi konusunda çözüm odaklı olmamı sağladı.Kısa bir sürerede birçok ailenin albümünü süsleyen yüzlerce kare fotoğrafa imza attım.
Video
Neden Doğum Fotoğrafçısı
Doğum fotoğrafı çekmek belli bir deneyim ve uzmanlık istemektedir.
Doğum anı gibi kısa bir sürede yaratıcı fotoğrafların çekilmesi kolay değildir.
Profesyonel ekipman ile kaliteli ve büyük ölçüde basılabilir fotoğraflarınız olur.
Doğum fotoğrafı albümü ile unutulmayacak bir hatıraya sahip olursunuz.
Bebeğinizin dünyaya ilk merhabasını ona en güzel hediye olarak verebilirsiniz.
Bebek Resimleri ve Bebeğiniz

Aylardır merak içinde beklediğiniz bebeğinizi kucağınıza almanıza sayılı günler kaldı. Acaba en çok annesine mi benzeyecek yoksa babasına mı benzeyecek? Yâda arkadan dayısından bir ses mi gelecek “Hayır hayır en çok bana benziyor” Annesi gibi güzel bir melek mi yoksa babası gibi yakışıklı bir prens mi olacak? Onlarca mağaza gezerek hazırladığınız o tatlı odasına bir an önce kavuşabilmesi için can atıyorsunuz. Rengârenk cicilerini kendi ellerinizle giydirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama en çok o minik ellerini avucunuzun içine alıp öpmeyi, onu göğsünüze yaslayıp nefesini hissetmeyi bekliyorsunuz. Peki, bu güzel anıları ileride fotoğraf albümünüzde görmek hoşunuza gitmez mi? Minik bebeğinize dünyaya geldiği ilk günden itibaren yaşadıklarınızı anlatabilmeniz için bir doğum fotoğrafı arşivi oluşturmayı hiç düşündünüz mü?

P Think Medya Reklam Ajansı
2009 © Ayşe YILMAZ www.dogum-fotografcisi.net - Tüm hakları saklıdır.
Twitter Facebook